Выставка современной живописи "Велична Біблія"

виставка сучасного живопису 

«ВЕЛИЧНА БІБЛІЯ»

18.04.19- 15.05.19

«Біблія. Справедливо називають її також Священним Писанням.

Хто втратив свого Бога, той знову знайде в цій книзі»

Р. Гейне  (1797-1856) німецький поет

«В цій найсвятішій Книзі — таємниця всіх таємниць. О, щасливі серед смертних ті, яким Бог дарував милість слухати, читати, з молитвою вимовляти і благоговійно сприймати слова цієї Книги! Щасливі ті, хто в змозі відкрити двері Біблії і рішуче йти за її шляхами»

Джордж Байрон (1788-1824) видатний поет 19-го століття.

Біблія - ​​єдина найважливіша Книга з усіх коли-небудь написаних. Не буде перебільшенням сказати, що викладені в цій Книзі події величезний відсоток людей, коли-небудь жили на землі, вважає найважливішими з тих, що записані в історії людства. Ця Книга є основоположною для всього, що людський рід тільки може знати або чого може досягти. Вона прямо підводить до справ доброї волі і благодаті. Завдяки цій Книзі були зроблені великі проекти, побудовані лікарні, були нагодовані й одягнені безліч людей, засновані дитячі притулки.

У сучасному світі неможливо називати себе освіченою людиною, не будучи хоч трохи знайомим з подіями, описаними в цій книзі. Насправді, всі події, згадані в ній, повинні бути відомі кожному.

Значна кількість людей по всьому світу щодня читають уривки з цієї Книги. Вона є однією з найбільш видаваних і друкованих книг у світовій історії. Вона друкується практично на всіх відомих нам мовах (включаючи мову Брайля), рік за роком з моменту її написання є найбільшим бестселером. Час йде, а її друкують знову і знову на ще більшій кількості мов. Збирачі рідкісних книг цінують цю Книгу в будь-який її формі.

Біблія була першою книгою, що вийшла з-під друкарського верстата. Людина, вперше надрукували її - Йоганн Гутенберг - недавно був відзначений як найважливіша людина з будь-коли жили за останні 1000 років!

Сьогодні існує велика кількість музеїв, повністю присвячених цій Книзі і описуваних в ній подій.

Біблія доступна в кожному куточку земної кулі, навіть там, де мати або читати її вважається нелегальним. Вона також є в електронному форматі або на дисках. Її безкоштовно можна знайти в Інтернеті. Вона часто цитується відомими акторами і персонажами. Її багато раз цитував Вільям Шекспір ​​в своїх творах.

Цю Книгу звеличували, проклинали, обмежували, забороняли, оскверняли, спалювали і відвойовували. На ній або поруч з нею клянуться або здійснюють присягу.

Цю Книгу одночасно люблять і ненавидять. Неможливо залишатися байдужим, одного разу прочитавши її, бо вимоги її монументальні і їх неможливо перебільшити. На її підставі скидалися цілі уряду, і царі позбавлялися трону. Але що найважливіше - життя людей значно змінюються на краще завдяки цій Книзі.

 Біблія - ​​це стародавня книга, з якої було знято найбільшу кількість копій..Она писалася протягом близько 1500 років і була завершена приблизно 2000 років тому. Проте за всі минулі століття в її зміст не було виявлено неточностей.

Вона була переведена в тій формі, в якій існує сьогодні, відразу з мов оригіналу з величезного числа стародавніх манускриптів, які пройшли відбір кращими умами і найкомпетентнішими філологами наших днів і багатьох попередніх поколінь. Вона переведена на кожен з відомих існуючих мов.

Її ретельно аналізують, вивчають, коментують і розбирають більше, ніж будь-яку іншу книгу в історії. Про неї пишуться томи книг, і якщо скласти все їх у велику стопку, то вона досягне до небес.

Вона впродовж всієї історії звільняє розум і серця. Події, записані в цій Книзі, породили більше великих (і не зовсім великих) творів мистецтв, ніж будь-який інший сюжет у світовій історії. Всі музеї світу разом узяті не зможуть вмістити всі твори мистецтва, натхненні подіями цієї Книги.

Сама ця Книга являє собою справжню свободу. Вона належить кожному, і їй має кожен, з кожної культури і кожного племені і людської раси. Читання цієї Книги вразить вас прямо в серце. У неї є "кільце істини" для всіх, хто її любить.

У самій суті цієї Книги закладено послання. Воно звернене до всіх людей повсюдно, в будь-який період часу, може бути застосовано до їх повсякденному житті. Воно називає себе справжнісіньким Словом Бога ... Від вас залежить, вирішите ви вірити посланню цієї Книги і застосовувати його в своєму власному житті.

Якщо ви нічого не знаєте про Бога, ви дізнаєтеся дуже багато про Нього після прочитання цієї Книги.

Відкривши  для себе Біблію, ви не залишитеся колиишніми.
Проект «Велична Біблія» складений з 60 творів сучасного мистецтва, представлений художниками з різних міст України. В проекті 2019 року прийняли участь Валерій Франчук, Любомир Мартинюк, Іван Гуцул, Валерій Козуб, Олег Бойко, Катерина Лемішева, Катерина Карюкова, Любов Сенчук, Олександр Пастушенко, Вікторія Драпогуз, Богайчук Людмила, Аднрій Виклик (Бродяченко), Леся Семенюк, Ким Григорій, Вовк Григорій, Віктор Гонтар, Павло Солощенко, Тетяна Павлик, Ольга Іванова.

         Проект  представлений в м. Чернівці  в  Центрі Культури «Вернісаж»  з 18 квітня  по 15 травня 2019 року. Урочисте відкриття проекту відбудеться 18 квітня  о 16.00  годині
Щиро запрошуємо Вас доторкнутися до істин Слова Божого в наш час!

Організатори проекту : Асоціація художників-християн, АХХgallery

Контакти: +38 (096)460 49 49, +38 (050)60 40 502